Kredyt dla firmy bez zdolności kredytowej - KancelariaKredytowa.biz

Trudna sytuacja finansowa zmusza Twoją firmę do zaciągnięcia kredytu, a może potrzebujesz szybkiego zastrzyku pieniędzy, który pozwoli rozwinąć i podnieść standard oferowanych przez przedsiębiorstwo usług? Nasza firma pomaga w uzyskiwaniu kredytów firmom, które nie wykazują zdolności kredytowej. Dokładnie analizujemy problem, z jakim przychodzą do nas klienci i pomagamy im w zdobyciu niezbędnych środków. Nasze usługi świadczymy w całej Polsce dla firm pochodzących z różnych branż.
Kredyt dla firm bez zdolności kredytowej

Kredyt bez ZUS i US - czy to możliwe?

Koniecznością w procesie ubiegania się o kredyt w banku jest przedstawienie dokumentów finansowych, które stanowią podstawę do oceny zdolności kredytowej danej firmy. Ubiegając się o kredyt, musimy liczyć się z tym, że bank poprosi nas o zaświadczenia o niezaleganiu w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Urzędzie Skarbowym. Nieokazanie tych dokumentów skutecznie obniża szanse na przyznanie kredytu. Nasza firma znajdzie dla Ciebie taką ofertę, w której źródło finansowania nie będzie podlegało kontroli przez państwowe instytucje, dając Ci przy tym bezproblemowy i szybki dostęp do gotówki.

Kredyty dla firm bez BIK

Biuro Informacji Kredytowej, w skrócie BIK, na bieżąco gromadzi informacje o pożyczkach i limitach kredytowych, które na swoim koncie ma dana firma. Kredytodawcy posługują się tym narzędziem w celu oszacowania ryzyka kredytowego. Nie tylko zaciągnięte kredyty, ale również brak jakiejkolwiek historii kredytowej, poprzez trudność w przewidzeniu jak ze spłaty zobowiązań wywiąże się dane przedsiębiorstwo, może skutecznie zniechęcić dany podmiot do udzielania kredytu. Nasi specjaliści pomogą w zdobyciu pożyczki firmie, która nie posiada wzorowej historii w BIKu.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń - jak go uzyskać?

Uzyskanie kredytu w przypadku nieposiadania wymaganych przez banki zaświadczeń może być niezwykle problematyczne i wiąże się z dużym stresem dla osoby, która się o niego ubiega. Zaufaj profesjonalistom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pomaganiu firmom w uzyskaniu kredytów. Nasi specjaliści cechują się świetną znajomością rynku i wynajdywaniem dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów rozwiązań. Nasi doradcy przeanalizują Twoją sytuację i przedstawią Ci najkorzystniejsze dla Ciebie oferty.